Kilka słów o nas

Zapraszamy na naszę strone internetową “DEKMA” i dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.

Firma DEKMA jest bezpośrednim importerem drewna budowlanego z Ukrainy. Sprowadzamy drewno świerkowe konstrukcyjne i wykończeniowe: bale, deskę podłogową, elewacyjną oraz boazerię.

Priorytetem dla naszej firmy jest jakosc i  indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy kompleksową usługę od projektu do wykończenia. Do konstrukcji i wykończeń używamy doskonałej jakości, ekologicznie czystego drewna świerkowego pochodzącego z Karpat. Gwarantujemy wykonanie wszystkich ustaleń umowy z klientem.

Naszym partnerem na Ukrainie jest firma DEKMA LTD. Proces technologiczny obróbki drzewa począwszy od przetarcia, sezonowania, suszenia, aż po produkt końcowy tj. ekologiczny, całoroczny dom z bali drewnianych, odbywa się w ramach naszej firmy partnerskiej. W połączeniu z wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrą gwarantuje to najwyższą jakość przy konkurencyjnej cenie.

Zalety domu z drewna:

  • naturalny, przyjazny dla mieszkańców mikroklimat,
  • doskonałe parametry cieplne,
  • krótki czas budowy,
  • niepowtarzalny wygląd,

Budujemy domy w technologii drewnianej z wysokiej jakości ekologiczno czystych materiałów. Nasz architekt przygotuje dla Państwa indywidualny projekt domu waszych marzeń.

GWARANCJA

UDZIELAMY 7 LETNIEJ GWARANCJI NA KONSTRUKCJĘ DOMÓW DREWNIANYCH Z BALI, 3 LETNIĄ GWARANCJĘ NA POZOSTAŁE MATERIAŁY ORAZ WYKONAWSTWO, ZGODNIE Z POLSKIM  PRAWEM BUDOWLANYM. UWZGLĘDNIAMY GWARANCJE PRODUCENTÓW MATERIAŁÓW UŻYWANYCH PODCZAS BUDOWY DOMÓW Z BALI W PRZYPADKU GDY UDZIELAJĄ ONI GWARANCJI NA OKRES DŁUŻSZY NIŻ NASZA FIRMA.